Ön itt jár: > Kezdőlap >

Karrier

A több, mint 30 éves múlttal rendelkező sportszerekkel foglalkozó cégünk, fiatalos csapatába új munkatársat keres, teljes munkaidőben a következő pozícióba:

Csomagoló munkatárs

Mivel a csomagolás során akár 30kg-os súlyzókat is meg kell emelni, ezért fontos, hogy erős fizikummal rendelkezz.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Finom kávé

Téged keresünk, ha:

  • Van érvényes jogosítványod
  • Jó állóképesség, erős fizikum, megbízhatóság jellemez
  • Önállóan és csapatban is szívesen dolgozol

Előnyök:

  • Számítógépes ismeret
  • Sportszerek ismerete
  • Csomagolás területén szerzett gyakorlat
  • Raktárban szerzett tapasztalat

Ezek lesznek a feladataid:

  • Rendelések összeállítása, termékek csomagolása
  • A beérkező termékek sérülésmentes bepakolása és elhelyezése a raktárba
  • Raktár terület tisztán tartása

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIV. kerület, Komáromi út 12.

Munkaidő:

  • Hétfőtől-péntekig, 08:00-tól 16:00 óráig

Fényképes önéletrajzod, fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk: salta@salta.hu